web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66
Çalışma yüzeyi 1


Bir Sorun Mu Var ?

Başkan Tesisat olarak tesisat konusunda ihtiyacınız olan tüm konularda size yardımcı olmaya hazırız.

Bize Ulaşın

Başkan Tesisat

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Başkan Tesisat olarak su kaçak tespiti işlemlerini profesyonel cihazlar yardımıyla kırmadan, dökmeden su kaçağını buluyor ve onarımını 1 yıl garantili olarak yapıyoruz

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Detay

Tıkanıklık Açma

Tuvaletim tıkandı nasıl açarım diye düşünmenize gerek yok Başkan Tesisat olarak tıkanıklık açma işlemlerini profesyonel cihazlar yardımıyla dakikalar içinde yapmaktayız

Tıkanıklık Açma Detay

Petek Temizliği

Petekler ısınmıyor ne yapmalıyım derdine son. Başkan Tesisat olarak petek temizleme işlemini peteklerinizi sökmeden profesyonel cihazlar ile temizliyoruz.

Petek Temizliği Detay

Kombi Bakımı

Kombiler de diğer ısınma araçları gibi günümüzün de en çok kullanılan ısınma araçlarından biridir Fakat konu bakım olduğu zaman hep ertelenir. Kombilerimizin de diğer eşyalarımız gibi yılda bir maksimum iki kez bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Kombi Bakımı Detay

Kalorifer Tesisatı

Başkan Tesisat olarak profesyonel ekibimizle tüm kalorifer tesisatı onarım ve montaj işlerinizi 1 yıl garantili olarak yapmaktayız .

Kalorifer Tesisatı Detay

Doğalgaz Tesisatı

Başkan Tesisat olarak profesyonel ekibimizle tüm doğalgaz tesisatı onarım ve montaj işlerinizi 1 yıl garantili olarak yapmaktayız .

Doğalgaz Tesisatı Detay

Tesisatçı Online Ödeme