web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Küçükçekmece Su Tesisatçısı


Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Tıkla Ara

Bilgi Ve Destek Hattı 05326814766


Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece su tesisatçısı firması olarak siz değerli Küçükçekmece sakinlerine profesyonel cihazlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile hizmet vermekteyiz.

3 83 Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Vermiş Olduğumuz Hizmetler:

Küçükçekmece en yakın tesisatçı aramalarınıza en hızlı şekilde cevap veren firmamız hızlı servis, uygun fiyat politikasıyla sizlere garantili işçilik hizmeti sunuyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Küçükçekmece tesisat firmaları içerisinde bölgede uzun yıllardır hizmet veren firmamız profesyonel ekipmanlar ve işinin ehli ustalar ile hizmet vermektedir. Kullanılan son teknoloji cihazlar yardımı ile tüm sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler sağlıyoruz. Üstelik yapılan tüm onarımlar 1 yıl işçilik garantisi altında firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.

Küçükçekmece Su Kaçak Tespiti

Küçükçekmece su kaçak tespiti ekiplerimiz tamamen profesyonel cihazlar ile çalışan işinde profesyonel olan kişilerdir. Küçükçekmece su tesisat servisi ekiplerimiz su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ederek su kaçağı tamiri işlemini gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Küçükçekmece Su Kaçak Tespiti sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Küçükçekmece Pis Su Kaçağı Tespiti

Küçükçekmece su tesisatçısı olarak pis su kaçağı tespiti konusunda sizlere profesyonel kanal görüntüleme cihazlarımız ile hizmet sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz yüksek çözünürlüklü kanal görüntüleme kameralı yardımı ile pimaş borularınızı görüntülüyor ve oluşan arızayı tespit ediyoruz. Küçükçekmece pis su kaçağı tespiti ekiplerimiz tespit işlemi sonrasında hızlı bir şekilde onarım işlemini yaparak su kaçağı tamirini gerçekleştirmektedir.

1 76 Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Tıkanıklık Açma

Küçükçekmece tıkanıklık açma ekiplerimiz profesyonel robotla tıkanıklık açma cihazları ile tıkalı olan hatta müdahale ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Küçükçekmece gider tıkanıklığı açma hizmetini veren ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup Küçükçekmece kırmadan tıkanıklık açma hizmetini sağlarken konutunuza ve altyapıya hiçbir zarar vermemektedir.Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Küçükçekmece Tıkanıklık Açma sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Küçükçekmece Pimaş Yıkama / Temizleme

Küçükçekmece su tesisatı ustalarımız tıkanıklık açma işlemi sonrası tıkalı olan hatta sert bir cisim kalması, donmuş yağ kalıntıları ya da pimaşa yapışmış kalıntılar bulunması durumunda kesin çözüm olan pimaş yıkama hizmetini sizlere önermektedir. Kullanmış olduğumuz basınçlı tıkanıklık açma makineleri sayesinde tıkalı olan gider hattı yıkanarak ilk günki haline getirilmektedir. Küçükçekmece pimaş yıkama servisi ustalarımız bu konuda eğitim almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Yapılan işlem giderlerinize herhangi bir zarar vermemektedir.

Küçükçekmece Koku Tespiti

Küçükçekmece cihazla koku tespiti hizmetiözellikle mutfak ve tuvalet giderlerinde oluşan pis kokuların tespitinde kesin çözümdür. Kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar sayesinde kokunun hangi giderden geldiğini tespit ediyor ve tamirini yapıyoruz. Küçükçekmece koku tespiti ekiplerimiz bu işlemi yaparken konutunuza herhangi bir zarar vermeden kolaysa tespit işlemini gerçekleştiriyor.

Küçükçekmece Petek Temizliği

Kış aylarına yaklaştığımız dönemlerde ısı tasarrufu ve verimliliği açısından önem arz eden Küçükçekmece petek temizliği hizmetini profesyonel petek temizleme cihazlarımız ile sizlere sunmaktayız. Alanında uzman Küçükçekmece su tesisatçısı ustalarımız peteklerinize ve kombinize hiçbir şekilde zarar vermeden petek temizliği işlemini gerçekleştiriyor. Profesyonel petek temizleme cihazları sayesinde peteklerinizi sökmeden yerinde temizliyor ve herhangi bir kirliliğe sebebiyet vermiyoruz. Daha detaylı bilgi için hizmetlerimiz kısmındaki petek temizliği sayfamızı inceleyebilirsiniz.

2 61 Küçükçekmece Su Tesisatçısı

Küçükçekmece Klozet Tamiri

Küçükçekmece iç takım değişimi ustalarımız öncelikle klozette oluşan arızayı inceler ve değişmesi gereken parçaları sizlere belirtir. Yapısı gereği hassas olan iç takım rezervuarları genelde tamir olmaz değişimi yapılır. Bu sebepten ötürü Küçükçekmece klozet tamiri ekiplerimiz kaliteli ve garantili ürünler kullanmaktadırlar. Küçükçekmece sifon tamiri işlemini yaparken kullanılan malzemenin kalitesine önem vermekte olup kesinlikle piyasa malı ürün kullanmamaktayız.

Küçükçekmece Musluk Montajı

Küçükçekmece musluk montajı ustalarımız tüm musluk gruplarını sorunsuz şekilde monte etmektedirler. Araçlarımızda bulunan garantili musluk gruplarından satın alarak vakit kazanabilir, zaman kaybetmeden hızlıca sorunuza çözüm bulabilirsiniz.

Küçükçekmece Banyo Tadilatı

Küçükçekmece banyo tadilatı ekiplerimiz banyo tadilatı konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Talep edilmesi durumunda mimar hizmeti de sunan firmamız bu alanda birçok çalışmalar yapmıştır. Küçükçekmece banyo yenileme hizmetini paket şeklinde de sunabilen firmamız A’dan Z’ye anahtar teslimi olacak şekilde sizin zevkinize uygun olarak gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

Küçükçekmece Basınç Düşürücü Montajı

Basınç düşürücü aparatı sayesinde konutunuza giren su basıncı dengelenerek ani yükselmelerin ve dalgalanmaların engellenmesi sağlanmaktadır. Küçükçekmece basınç düşürücü montajı işlemindeki asıl amaç fazla basınçlı suyun konuttaki borulara zarar vermesini engellemektedir. Standart basıncın 3 ila 5 bar arasında olması gereken konutlarımızda bu basınç bazen 10 bar seviyesinin üstüne çıkabilmektedir. Bu durum boruların zarar görmesine ve su kaçaklarının oluşmasına sebebiyet vermektedir. Eğer suyunuz çok tazyikli akıyor ise mutlaka basınç düşürücü taktırmalısınız.

Küçükçekmece Su Vanası Değişimi

Su saati vanaları çok sık arıza gösteren bir yapıya sahiptir. Özellikle şiber vana diye adlandırdığımız çevirmeli olan vanalar zaman içerisinde işlev görmeyerek su kesmemeye başlamaktadır. Küçükçekmece su tesisatçısı ekiplerimiz su saati vanası değişirken aç-kapa şeklinde olan daha uzun ömürlü ve daha pratik kullanımı olan küresel vanaları önermektedir. Küçükçekmece vana tamiri ustalarımız ve Küçükçekmece vana değişimi ustalarımız kaliteli ve garantili ürünler kullanmaktadır.

Küçükçekmece Su Kaçağı Tamiri

Küçükçekmece su kaçağı tamiri ustalarımız profesyonel hizmet anlayışı ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Küçükçekmece su kaçak tamiri işlemini gerçekleştirirken ilerleyen süreçte aynı sorunların tekrarlanmaması adına 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Tespiti yapılan su kaçağının bulunduğu alanda minimum hasarla su kaçağı tamirini gerçekleştirmektedirler. Yapılan su kaçak onarımı 1 yıl işçilik garantisi kapsamındadır. Küçükçekmece kombi altı su kaçağı gibi görünen yerlerde oluşan su kaçaklarında da garantili olarak hizmet vermekteyiz. Hızlı servis ve kalıcı çözüme ulaşmak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Küçükçekmece Su Tesisatçısı – Küçükçekmece Tesisatçı – Küçükçekmece Su Kaçak Tespiti – Küçükçekmece Su Kaçağı Bulma – Küçükçekmece Su Kaçağı Tespiti – Küçükçekmece Tıkanıklık Açma – Küçükçekmece Tıkalı Gider Açma – Küçükçekmece Lavabo Tıkanıklığı Açma – Küçükçekmece Tuvalet Tıkanıklığı Açma – Küçükçekmece Su Tesisatı Ustası – Küçükçekmece Petek Temizleme – Küçükçekmece Klozet Tamiri – Küçükçekmece İç Takım Tamiri – Küçükçekmece Kameralı Tesisatçı

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: