web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Kalorifer Tesisatı


Başkan Tesisat kalorifer tesisatı

Günümüzdeki ısınma yöntemlerinden bir numarada yerini koruyan kalorifer sistemleri, çoğu insan için oldukça önemli bir yerdedir. Yapılış malzemeleri olsun, işçiliği olsun her anlamda önemli bir yer taşır. Başkan Su Tesisatı ile ısınma problemlerinize son vermenin vakti geldi.

Doğru kalorifer tesisatının önemi en çok kış aylarında anlaşılmaktadır. Isı korunumunu sağlayamayan yanlış tesisatlar sizlere soğuk bir ortam ve bunun yanında da daha fazla yakıt kullanımı ve beraberinde de daha fazla fatura getirmektedir.

Kalorifer Tesisatı Tamiri:

Kalorifer tesisatları zaman geçtikçe yıpranıp tamir gerektirebiliyor. İşte bu durumda da karşımıza Başkan Su Tesisatının kalorifer tesisatı tamiri ekipleri devreye giriyor. Destek ve iletişim için 0532 681 47 66 numaralı hattımızdan bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Başkan Tesisat Kalorifer tesisatı Kurarken Nelere Dikkat Eder?

Kalorifer tesisatı yapılırken döşem borularının gidiş yönünün belirlenmesi en mühim konulardan biridir. Tesisat yapılırken en az dirsek kullanması yapılmalı, kısa ve azca dönüşlü borular döşenmelidir. Bu sayede sıcaklık kayıpları önlenmiş olur ve tutum sağlanmış olur. Tecrübeli mühendislerimiz yardımıyla meydana getirilen bulgu ile döşem borularının en çok faydayı sağlayacak halde gidiş yönleri belirlenir ve belirlenen bu istikamet deneyimli ustalarımıza tanım edilerek döşem imal işlemine başlanır.

Kombilerin konumu:

Ev ve ofislerinizde kombilerinizin konumu daha iyi ısınabilme ve bunun yanında da daha az fatura gelmesi için hepimiz için önemlidir. Kombiler evinizin genellikle mutfak ve banyo gibi ortak olan bir konuma yerleştirilmelidir. Uzak konumda olan bir kombi, sıcak suyu iletmek için hem daha çok çalışacak hem de daha fazla faturalar gelmesine neden olacaktır. Bunun için Başkan Su Tesisatı  her zaman tercih edebilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

kalorifer tesisatı

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: