web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Kâğıthane Su Kaçak Tespiti


Kâğıthane kırmadan su kaçak tespiti

Tıkla Ara

Bilgi Ve Destek Hattı 05326814766

Kağıthane Cihazla Su Kaçak Tespiti

Kağıthane su kaçak tespiti firması Başkan Tesisat olarak siz kıymetli Kağıthane sakinlerine profesyonel cihazlarımız ile hızlı ve garantili hizmet sunuyoruz.

Kağıthane Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Kağıthane su kaçağı tespiti işlemini yaparken kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar yardımı ile su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ediyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Öncelikle Kağıthane su kaçağı servisi ekiplerimiz dairede su kaçağı olan bölgeyi inceliyor. Ardından kaçağın hangi tesisatta olduğunu anlamak için su tesisatınıza test yapıyoruz. Su kaçağının hangi tesisatta olduğunu bulan Kağıthane su kaçak tespiti ekiplerimiz kullanmış olduğu çeşitli ekipmanlar ile su kaçağını noktasal olarak tespit ediyor. %100 başarılı yapılan bu tespit sayesinde konutunuzdaki gereksiz onarımlara son veriyoruz.

2 1 Kâğıthane Su Kaçak Tespiti
Kağıthane Acil Su Kaçak Tespiti

Neden Cihazla Su Kaçak Tespiti Yaptırmalıyım ?

Günümüzde kullanılan ilkel yöntemler konutunuzda daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Cihazsız yapılan su kaçak tespitleri daha fazla alanın kırılması ve daha büyük masraflar açılmasına neden olmaktadır. Oysa Kağıthane su kaçağı bulma ekiplerimiz kullandıkları cihazlar yardımı ile kaçağı noktasal olarak tespit edebilmektedir. Bu sayede daha az hasarla daha kalıcı çözümlere varılmaktadır. Aksi durumda hem daha çok masraf yapacak hem de daha büyük onarımları gerektirecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için 05326814766 numaralı hattan yada 08505324766 numaralı çağrı merkezimizden bizleri arayarak Kağıthane su kaçak tespiti ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğunu anlamanın birkaç farklı yöntemi vardır. Fakat aşağıda belirtmiş olduğumuz maddelerden en az birini gözlemliyor iseniz Kağıthane su kaçağı tespiti için bizleri arayabilirsiniz.

Evinizde yukarıdaki maddelerden en az birini gözlemliyor iseniz Kağıthane su kaçağı bulma servisi olarak sizlere hem kaliteli hem de garantili hizmet vermekten mutluluk duyarız.

1 1 Kâğıthane Su Kaçak Tespiti

Kağıthane Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır ?

Kağıthane su kaçağı tespiti firması olarak kırmadan noktasal olarak bulduğumuz su kaçağının tamirini minimum hasar ile yapmaktayız. Öncelikle tespit edilen alan kırılır. Ardından su kaçağı olan kısım gösterildikten sonra tamiratına başlanır. Kağıthane su kaçak tespiti ekiplerimiz bu işlemi yaparken konutunuza mümkün mertebe zarar vermeden en basit şekilde onarımı yapmaktadırlar. Tamir esnasında aynı problemin tekrar yaşanmaması adına 1. sınıf kalite malzeme kullanarak ilerde olası problemlerin önüne geçmekteyiz.

Yapılan Tüm Onarımlar Firmamız Tarafından 1 Yıl İşçilik Garantisi Altındadır

Kağıthane su kaçağı tespiti ekiplerimiz tarafından bulunan ve Kağıthane su kaçağı tamiri servimiz tarafından tamiri gerçekleşen işlemlerin tamamı firmamız bünyesinde 1 yıl işçilik garantilidir.

3 1 Kâğıthane Su Kaçak Tespiti

Su Kaçağı Tamirinde Kullanılan Malzemenin Önemi

Su kaçağını noktasal etmek kadar önemli bir konu olan su kaçağı tamiri kesinlikle işinin ehli ustalar tarafından yapılmalıdır. Bir diğer önemli konu ise kullanılan malzemedir. Piyasa malı diye adlandırılan ucuz malzemeler yapılan tamiratın bir süre sonra tekrarlamasına sebep olabilmektedir. Kağıthane su kaçak tespiti ekiplerimiz bu durumun önüne geçmek için tüm onarımlarda 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Bu sayede sizleri ilerde oluşabilecek tekrarlı sorunlardan koruyor ve daha büyük tadilatlara girmenize engel oluyoruz.

Su Kaçak Tespiti Yapılırken Hangi Cihazlar Kullanılıyoruz ?

Kağıthane kameralı tesisatçı ve Kağıthane cihazlı su kaçak tespiti denildiğinde akla gelen ilk firma olan Başkan Tesisat olarak su kaçağı tespiti hizmetini yerine getirirken birçok farklı cihaz kullanmaktayız. Kaçağın durumuna ve cinsine göre değişkenlik gösteren cihazlar başlıca şunlardır:

Kağıthane sıcak su hattı kaçakları: Termal kamera ve akustik dinleme cihazı ile noktasal tespit yapılmaktadır.

Kağıthane soğuk su hattı kaçakları: Akustik dinleme cihazı ile noktasal tespit yapılmaktadır.

Kağıthane pis su tesisatçı kaçakları: Kanal görüntüleme cihazı ile pimaş içerisine kamera gönderilerek görüntü alınmaktadır.

Kağıthane cihazlı su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanmak için 05326814766 ya da 08505324766 numaralı telefonlarımızdan servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Kağıthane su sızıntı tespiti işlemini yaparken öncelikle konuttabulunan su saati vanalarının ve muslukların bozuk olmaması gerekmektedir. Eğer bu saydığımız ekipmanlar sağlam ise Kağıthane su sızıntısı tespitini %100 sonuç alacak şekilde yapabiliriz. Konuta bağlanan cihaz yardımı ile borulara basınçlı su vererek su sızıntısının olup olmadığı test edilir. Su sızıntısı var ise yukarda söylemiş olduğumuz cihazlar yardımı ile noktasal tespit işlemi gerçekleştirilir. Kağıthane su sızıntısı tespiti için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Kâğıthane kırmadan su kaçak tespiti

Kâğıthane su kaçak tespiti Başkan Tesisat olarak Kâğıthane ilçesinde, son teknoloji ürünlerimiz ile kırmadan su kaçağı bulma konusunda hizmet veriyoruz.

Kâğıthane Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır?

Çoğu firma evinizde ya da ofisinizdeki su kaçaklarını tespit etmek için duvarlarınızı ya da fayanslarınızı kırarak sizi hem maddi zarara hem de gereksiz bir temizlik külfetine sokar.

Başkan Tesisat olarak biz Kâğıthane su kaçak tespiti işlemlerini son teknoloji ürünleri ve kendi özel cihazlarımızı kullanarak evinizde tek bir delik açmadan kırmadan su kaçak tespiti yapıyoruz.

Kaçak tespiti yapıldıktan sonra ilk olarak çözüm için planlama yapılır ve sadece kırılması gereken yerler kırılır. Bu sayede gereksiz masrafa girmemiş olursunuz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğunu anlamanın birkaç farklı yöntemi vardır. Fakat aşağıda belirtmiş olduğumuz maddelerden en az birini gözlemliyor iseniz Kâğıthane su kaçak tespiti için Başkan Tesisatı arayınız.

Evinizde yukarıdaki maddelerden en az birini gözlemliyor iseniz Kâğıthane tesisatçı olarak sizlere hem kaliteli hem de garantili hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kâğıthane Su Kaçağı Bulma

Kâğıthane su kaçağı bulma konusunda Başkan Tesisat ön plana çıkıyor. Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde hem gereksiz masraf çıkarmıyor hem de zamandan tasarruf ediyoruz.
Başkan Tesisat tecrübeli ekibi ve teknik ekibi ile birlikte piyasada kimsede olmayan sadece kendisine ait olan ek cihazlar üretmiş olup Kâğıthane tesisatçı denince akla gelen firma olmuştur.

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: