web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

İzmit Su Kaçak Tespiti


çayırova kırmadan su kaçak tespiti

Tıkla Ara

Bilgi Ve Destek Hattı 05326814766

İzmit Cihazla Su Kaçak Tespiti

İzmit su kaçak tespiti firması Başkan Tesisat olarak siz kıymetli İzmit sakinlerine profesyonel cihazlarımız ile hızlı ve garantili hizmet sunuyoruz. Kırmadan %100 noktasal su kaçağı tespiti için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

İzmit Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

İzmit su kaçağı tespiti işlemini yaparken kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar yardımı ile su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ediyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Öncelikle İzmit su kaçağı servisi ekiplerimiz dairede su kaçağı olan bölgeyi inceliyor. Ardından kaçağın hangi tesisatta olduğunu anlamak için su tesisatınıza test yapıyoruz. Su kaçağının hangi tesisatta olduğunu bulan İzmit su kaçak tespiti ekiplerimiz kullanmış olduğu çeşitli ekipmanlar ile su kaçağını noktasal olarak tespit ediyor. %100 başarılı yapılan bu tespit sayesinde konutunuzdaki gereksiz onarımlara son veriyoruz. Tespit sonrası minimum hasarla onarımı gerçekleştiriyoruz.

1 9 İzmit Su Kaçak Tespiti

Neden Cihazla Su Kaçak Tespiti Yaptırmalıyım ?

Günümüzde kullanılan ilkel yöntemler konutunuzda daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Cihazsız yapılan su kaçak tespitleri daha fazla alanın kırılması ve daha büyük masraflar açılmasına neden olmaktadır. Oysa İzmit su kaçağı bulma ekiplerimiz kullandıkları cihazlar yardımı ile kaçağı noktasal olarak tespit edebilmektedir. Bu sayede daha az hasarla daha kalıcı çözümlere varılmaktadır. Aksi durumda hem daha çok masraf yapacak hem de daha büyük onarımları gerektirecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Teknoloji ve tecrübenin birleşmesiyle sizlere pratik ve kalıcı çözümler sunuyoruz.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için 05326814766 numaralı hattan yada 08505324766 numaralı çağrı merkezimizden bizleri arayarak İzmit su kaçak tespiti ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğunu anlamanın birkaç farklı yöntemi vardır. Fakat aşağıda belirtmiş olduğumuz maddelerden en az birini gözlemliyor iseniz İzmit su kaçağı tespiti için bizleri arayabilirsiniz.

Evinizde yukarıdaki maddelerden en az birini gözlemliyor iseniz İzmit su kaçağı bulma servisi olarak sizlere hem kaliteli hem de garantili hizmet vermekten mutluluk duyarız.

2 8 İzmit Su Kaçak Tespiti

İzmit Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır ?

İzmit su kaçağı tespiti firması olarak kırmadan noktasal olarak bulduğumuz su kaçağının tamirini minimum hasar ile yapmaktayız. Öncelikle tespit edilen alan kırılır. Ardından su kaçağı olan kısım gösterildikten sonra tamiratına başlanır. İzmit su kaçak tespiti ekiplerimiz bu işlemi yaparken konutunuza mümkün mertebe zarar vermeden en basit şekilde onarımı yapmaktadırlar. Tamir esnasında aynı problemin tekrar yaşanmaması adına 1. sınıf kalite malzeme kullanarak ilerde olası problemlerin önüne geçmekteyiz.

Yapılan Tüm Onarımlar Firmamız Tarafından 1 Yıl İşçilik Garantisi Altındadır

İzmit su kaçağı tespiti ekiplerimiz tarafından bulunan ve İzmit su kaçağı tamiri servimiz tarafından tamiri gerçekleşen işlemlerin tamamı firmamız bünyesinde 1 yıl işçilik garantilidir. Yapılan işleme dair servis formunun bir nüshası sizlere verilmekte olup ayrıca tüm işlemler dijital ortamda tarafımızca saklanmaktadır. Dilediğiniz zaman yapılan işleme dair tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.

3 8 İzmit Su Kaçak Tespiti

Su Kaçağı Tamirinde Kullanılan Malzemenin Önemi

Su kaçağını noktasal etmek kadar önemli bir konu olan su kaçağı tamiri kesinlikle işinin ehli ustalar tarafından yapılmalıdır. Bir diğer önemli konu ise kullanılan malzemedir. Piyasa malı diye adlandırılan ucuz malzemeler yapılan tamiratın bir süre sonra tekrarlamasına sebep olabilmektedir. İzmit su kaçak tespiti ekiplerimiz bu durumun önüne geçmek için tüm onarımlarda 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Bu sayede sizleri ilerde oluşabilecek tekrarlı sorunlardan koruyor ve daha büyük tadilatlara girmenize engel oluyoruz.

Su Kaçak Tespiti Yapılırken Hangi Cihazlar Kullanılıyoruz ?

İzmit kameralı tesisatçı ve İzmit cihazlı su kaçak tespiti denildiğinde akla gelen ilk firma olan Başkan Tesisat olarak su kaçağı tespiti hizmetini yerine getirirken birçok farklı cihaz kullanmaktayız. Kaçağın durumuna ve cinsine göre değişkenlik gösteren cihazlar başlıca şunlardır:

İzmit sıcak su hattı kaçakları: Termal kamera ve akustik dinleme cihazı ile noktasal tespit yapılmaktadır.

İzmit soğuk su hattı kaçakları: Akustik dinleme cihazı ile noktasal tespit yapılmaktadır.

İzmit pis su tesisatçı kaçakları: Kanal görüntüleme cihazı ile pimaş içerisine kamera gönderilerek görüntü alınmaktadır.

İzmit cihazlı su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanmak için 05326814766 ya da 08505324766 numaralı telefonlarımızdan servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır ?

İzmit su sızıntı tespiti işlemini yaparken öncelikle konuttabulunan su saati vanalarının ve muslukların bozuk olmaması gerekmektedir. Eğer bu saydığımız ekipmanlar sağlam ise İzmit su sızıntısı tespitini %100 sonuç alacak şekilde yapabiliriz. Konuta bağlanan cihaz yardımı ile borulara basınçlı su vererek su sızıntısının olup olmadığı test edilir. Su sızıntısı var ise yukarda söylemiş olduğumuz cihazlar yardımı ile noktasal tespit işlemi gerçekleştirilir. İzmit su sızıntısı tespiti için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: