web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Başkan Tesisat Hakkında


Başkan Tesisat olarak İstanbul’un kalbi olan Anadolu yakasında ve Kocaeli’de her noktaya hizmet veren bir firmadır. Tesisat işlerinde teknolojiden desten alan Başkan Tesisat eski yöntemleri geride bırakarak artık kırmadan su kaçak tespiti, Tıkanıklık açma, Petek temizliği, Kombi bakımı, Kalorifer tesisatı, Doğalgaz tesisatı gibi işlemleri hızlı servis ile yapmaktadır.

Güçlü kadro, Uzman ekip kaliteli işçiliği beraberinde getiriyor. Su Tesisatçısı denince artık akıllara gelen Başkan Tesisat Su Tesisatçısı alanında artık marka olmuştur.

“Yıllardır yapıyoruz. İyisini yapıyoruz. Kalite sunuyoruz.” Prensipleri ile yola çıkan Başkan Tesisatı rakiplerinden ayıran fark tam da bu. Kalite ve güven hizmeti ile sizlere memnuniyet bırakıyoruz.

Noktasal olarak tespit gibi hizmetler ile evlerinize ve ofislerinize zarar vermeden hızlıca kırmadan su kaçak tespiti gibi hizmetleri de bünyesinde bulunduran Başkan Tesisat teknoloji ile kameralı tespit yapabiliyor.

Sizlerde kaliteden yararlanmak istiyorsanız Başkan Tesisata ulaşabilirsiniz. Web sitesinin iletişim bölümünden bizleri arayabilir veya WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli Tesisatçı uzağınızda değil. Başkan Tesisat Hakkında daha fazla bilgi için takipte kalabilirsiniz.

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: