web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Güngören Su Tesisatçısı


Güngören Su Tesisatçısı

Tıkla Ara

Bilgi Ve Destek Hattı 05326814766


Güngören Su Tesisatçısı

Güngören su tesisatçısı firması olarak siz değerli Güngören sakinlerine profesyonel cihazlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile hizmet vermekteyiz.

1 72 Güngören Su Tesisatçısı

Vermiş Olduğumuz Hizmetler:

Güngören en yakın tesisatçı aramalarınıza en hızlı şekilde cevap veren firmamız hızlı servis, uygun fiyat politikasıyla sizlere garantili işçilik hizmeti sunuyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Güngören tesisat firmaları içerisinde bölgede uzun yıllardır hizmet veren firmamız profesyonel ekipmanlar ve işinin ehli ustalar ile hizmet vermektedir. Kullanılan son teknoloji cihazlar yardımı ile tüm sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler sağlıyoruz. Üstelik yapılan tüm onarımlar 1 yıl işçilik garantisi altında firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.

Güngören Su Kaçak Tespiti

Güngören su kaçak tespiti ekiplerimiz tamamen profesyonel cihazlar ile çalışan işinde profesyonel olan kişilerdir. Güngören su tesisat servisi ekiplerimiz su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ederek su kaçağı tamiri işlemini gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Güngören Su Kaçak Tespiti sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Güngören Pis Su Kaçağı Tespiti

Güngören su tesisatçısı olarak pis su kaçağı tespiti konusunda sizlere profesyonel kanal görüntüleme cihazlarımız ile hizmet sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz yüksek çözünürlüklü kanal görüntüleme kameralı yardımı ile pimaş borularınızı görüntülüyor ve oluşan arızayı tespit ediyoruz. Güngören pis su kaçağı tespiti ekiplerimiz tespit işlemi sonrasında hızlı bir şekilde onarım işlemini yaparak su kaçağı tamirini gerçekleştirmektedir.

3 79 Güngören Su Tesisatçısı

Güngören Tıkanıklık Açma

Güngören tıkanıklık açma ekiplerimiz profesyonel robotla tıkanıklık açma cihazları ile tıkalı olan hatta müdahale ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Güngören gider tıkanıklığı açma hizmetini veren ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup Güngören kırmadan tıkanıklık açma hizmetini sağlarken konutunuza ve altyapıya hiçbir zarar vermemektedir.Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Güngören Tıkanıklık Açma sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Güngören Pimaş Yıkama / Temizleme

Güngören su tesisatı ustalarımız tıkanıklık açma işlemi sonrası tıkalı olan hatta sert bir cisim kalması, donmuş yağ kalıntıları ya da pimaşa yapışmış kalıntılar bulunması durumunda kesin çözüm olan pimaş yıkama hizmetini sizlere önermektedir. Kullanmış olduğumuz basınçlı tıkanıklık açma makineleri sayesinde tıkalı olan gider hattı yıkanarak ilk günki haline getirilmektedir. Güngören pimaş yıkama servisi ustalarımız bu konuda eğitim almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Yapılan işlem giderlerinize herhangi bir zarar vermemektedir.

Güngören Koku Tespiti

Güngören cihazla koku tespiti hizmetiözellikle mutfak ve tuvalet giderlerinde oluşan pis kokuların tespitinde kesin çözümdür. Kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar sayesinde kokunun hangi giderden geldiğini tespit ediyor ve tamirini yapıyoruz. Güngören koku tespiti ekiplerimiz bu işlemi yaparken konutunuza herhangi bir zarar vermeden kolaysa tespit işlemini gerçekleştiriyor.

Güngören Petek Temizliği

Kış aylarına yaklaştığımız dönemlerde ısı tasarrufu ve verimliliği açısından önem arz eden Güngören petek temizliği hizmetini profesyonel petek temizleme cihazlarımız ile sizlere sunmaktayız. Alanında uzman Güngören su tesisatçısı ustalarımız peteklerinize ve kombinize hiçbir şekilde zarar vermeden petek temizliği işlemini gerçekleştiriyor. Profesyonel petek temizleme cihazları sayesinde peteklerinizi sökmeden yerinde temizliyor ve herhangi bir kirliliğe sebebiyet vermiyoruz. Daha detaylı bilgi için hizmetlerimiz kısmındaki petek temizliği sayfamızı inceleyebilirsiniz.

2 58 Güngören Su Tesisatçısı

Güngören Klozet Tamiri

Güngören iç takım değişimi ustalarımız öncelikle klozette oluşan arızayı inceler ve değişmesi gereken parçaları sizlere belirtir. Yapısı gereği hassas olan iç takım rezervuarları genelde tamir olmaz değişimi yapılır. Bu sebepten ötürü Güngören klozet tamiri ekiplerimiz kaliteli ve garantili ürünler kullanmaktadırlar. Güngören sifon tamiri işlemini yaparken kullanılan malzemenin kalitesine önem vermekte olup kesinlikle piyasa malı ürün kullanmamaktayız.

Güngören Musluk Montajı

Güngören musluk montajı ustalarımız tüm musluk gruplarını sorunsuz şekilde monte etmektedirler. Araçlarımızda bulunan garantili musluk gruplarından satın alarak vakit kazanabilir, zaman kaybetmeden hızlıca sorunuza çözüm bulabilirsiniz.

Güngören Banyo Tadilatı

Güngören banyo tadilatı ekiplerimiz banyo tadilatı konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Talep edilmesi durumunda mimar hizmeti de sunan firmamız bu alanda birçok çalışmalar yapmıştır. Güngören banyo yenileme hizmetini paket şeklinde de sunabilen firmamız A’dan Z’ye anahtar teslimi olacak şekilde sizin zevkinize uygun olarak gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

Güngören Basınç Düşürücü Montajı

Basınç düşürücü aparatı sayesinde konutunuza giren su basıncı dengelenerek ani yükselmelerin ve dalgalanmaların engellenmesi sağlanmaktadır. Güngören basınç düşürücü montajı işlemindeki asıl amaç fazla basınçlı suyun konuttaki borulara zarar vermesini engellemektedir. Standart basıncın 3 ila 5 bar arasında olması gereken konutlarımızda bu basınç bazen 10 bar seviyesinin üstüne çıkabilmektedir. Bu durum boruların zarar görmesine ve su kaçaklarının oluşmasına sebebiyet vermektedir. Eğer suyunuz çok tazyikli akıyor ise mutlaka basınç düşürücü taktırmalısınız.

Güngören Su Vanası Değişimi

Su saati vanaları çok sık arıza gösteren bir yapıya sahiptir. Özellikle şiber vana diye adlandırdığımız çevirmeli olan vanalar zaman içerisinde işlev görmeyerek su kesmemeye başlamaktadır. Güngören su tesisatçısı ekiplerimiz su saati vanası değişirken aç-kapa şeklinde olan daha uzun ömürlü ve daha pratik kullanımı olan küresel vanaları önermektedir. Güngören vana tamiri ustalarımız ve Güngören vana değişimi ustalarımız kaliteli ve garantili ürünler kullanmaktadır.

Güngören Su Kaçağı Tamiri

Güngören su kaçağı tamiri ustalarımız profesyonel hizmet anlayışı ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Güngören su kaçak tamiri işlemini gerçekleştirirken ilerleyen süreçte aynı sorunların tekrarlanmaması adına 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Tespiti yapılan su kaçağının bulunduğu alanda minimum hasarla su kaçağı tamirini gerçekleştirmektedirler. Yapılan su kaçak onarımı 1 yıl işçilik garantisi kapsamındadır. Güngören kombi altı su kaçağı gibi görünen yerlerde oluşan su kaçaklarında da garantili olarak hizmet vermekteyiz. Hızlı servis ve kalıcı çözüme ulaşmak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Güngören Su Tesisatçısı – Güngören Tesisatçı – Güngören Su Kaçak Tespiti – Güngören Su Kaçağı Bulma – Güngören Su Kaçağı Tespiti – Güngören Tıkanıklık Açma – Güngören Tıkalı Gider Açma – Güngören Lavabo Tıkanıklığı Açma – Güngören Tuvalet Tıkanıklığı Açma – Güngören Su Tesisatı Ustası – Güngören Petek Temizleme – Güngören Klozet Tamiri – Güngören İç Takım Tamiri – Güngören Kameralı Tesisatçı

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: