web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Çekmeköy Su Kaçak Tespiti


çekmeköy kırmadan su kaçak tespiti

Çekmeköy Cihazla Su Kaçak Tespiti

Çekmeköy su kaçak tespiti firması Başkan Tesisat olarak siz kıymetli Çekmeköy sakinlerine profesyonel cihazlarımız ile hızlı ve garantili hizmet sunuyoruz.

Çekmeköy Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Çekmeköy su kaçağı tespiti işlemini yaparken kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar yardımı ile su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ediyoruz. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Öncelikle Çekmeköy su kaçağı servisi ekiplerimiz dairede su kaçağı olan bölgeyi inceliyor. Ardından kaçağın hangi tesisatta olduğunu anlamak için su tesisatınıza test yapıyoruz. Su kaçağının hangi tesisatta olduğunu bulan Çekmeköy su kaçak tespiti ekiplerimiz kullanmış olduğu çeşitli ekipmanlar ile su kaçağını noktasal olarak tespit ediyor. %100 başarılı yapılan bu tespit sayesinde konutunuzdaki gereksiz onarımlara son veriyoruz.

2 10 Çekmeköy Su Kaçak Tespiti

Neden Cihazla Su Kaçak Tespiti Yaptırmalıyım ?

Günümüzde kullanılan ilkel yöntemler konutunuzda daha büyük sorunlara yol açabilmektedir. Cihazsız yapılan su kaçak tespitleri daha fazla alanın kırılması ve daha büyük masraflar açılmasına neden olmaktadır. Oysa Çekmeköy su kaçağı bulma ekiplerimiz kullandıkları cihazlar yardımı ile kaçağı noktasal olarak tespit edebilmektedir. Bu sayede daha az hasarla daha kalıcı çözümlere varılmaktadır. Aksi durumda hem daha çok masraf yapacak hem de daha büyük onarımları gerektirecek sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için 05326814766 numaralı hattan yada 08505324766 numaralı çağrı merkezimizden bizleri arayarak Çekmeköy su kaçak tespiti ekiplerimizi çağırabilirsiniz.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğunu anlamanın birkaç farklı yöntemi vardır. Fakat aşağıda belirtmiş olduğumuz maddelerden en az birini gözlemliyor iseniz Çekmeköy su kaçağı tespiti için bizleri arayabilirsiniz.

Evinizde yukarıdaki maddelerden en az birini gözlemliyor iseniz Çekmeköy su kaçağı bulma servisi olarak sizlere hem kaliteli hem de garantili hizmet vermekten mutluluk duyarız.

1 11 Çekmeköy Su Kaçak Tespiti

Çekmeköy Su Kaçağı Tamiri Nasıl Yapılır ?

Çekmeköy su kaçağı tespiti firması olarak kırmadan noktasal olarak bulduğumuz su kaçağının tamirini minimum hasar ile yapmaktayız. Öncelikle tespit edilen alan kırılır. Ardından su kaçağı olan kısım gösterildikten sonra tamiratına başlanır. Çekmeköy su kaçak tespiti ekiplerimiz bu işlemi yaparken konutunuza mümkün mertebe zarar vermeden en basit şekilde onarımı yapmaktadırlar. Tamir esnasında aynı problemin tekrar yaşanmaması adına 1. sınıf kalite malzeme kullanarak ilerde olası problemlerin önüne geçmekteyiz.

Yapılan Tüm Onarımlar Firmamız Tarafından 1 Yıl İşçilik Garantisi Altındadır

Çekmeköy su kaçağı tespiti ekiplerimiz tarafından bulunan ve Çekmeköy su kaçağı tamiri servimiz tarafından tamiri gerçekleşen işlemlerin tamamı firmamız bünyesinde 1 yıl işçilik garantilidir.

3 10 Çekmeköy Su Kaçak Tespiti

Su Kaçağı Tamirinde Kullanılan Malzemenin Önemi

Su kaçağını noktasal etmek kadar önemli bir konu olan su kaçağı tamiri kesinlikle işinin ehli ustalar tarafından yapılmalıdır. Bir diğer önemli konu ise kullanılan malzemedir. Piyasa malı diye adlandırılan ucuz malzemeler yapılan tamiratın bir süre sonra tekrarlamasına sebep olabilmektedir. Çekmeköy su kaçak tespiti ekiplerimiz bu durumun önüne geçmek için tüm onarımlarda 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Bu sayede sizleri ilerde oluşabilecek tekrarlı sorunlardan koruyor ve daha büyük tadilatlara girmenize engel oluyoruz.

Su Kaçak Tespiti Yapılırken Hangi Cihazlar Kullanılıyoruz ?

Çekmeköy kameralı tesisatçı ve Çekmeköy cihazlı su kaçak tespiti denildiğinde akla gelen ilk firma olan Başkan Tesisat olarak su kaçağı tespiti hizmetini yerine getirirken birçok farklı cihaz kullanmaktayız. Kaçağın durumuna ve cinsine göre değişkenlik gösteren cihazlar başlıca şunlardır:

Çekmeköy sıcak su hattı kaçakları: Termal kamera ve akustik dinleme cihazı ile noktasal tespit yapılmaktadır.

Çekmeköy soğuk su hattı kaçakları: Akustik dinleme cihazı ile noktasal tespit yapılmaktadır.

Çekmeköy pis su tesisatçı kaçakları: Kanal görüntüleme cihazı ile pimaş içerisine kamera gönderilerek görüntü alınmaktadır.

Çekmeköy cihazlı su kaçağı tespiti hizmetimizden yararlanmak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Su Sızıntısı Tespiti Nasıl Yapılır ?

Çekmeköy su sızıntı tespiti işlemini yaparken öncelikle konuttabulunan su saati vanalarının ve muslukların bozuk olmaması gerekmektedir. Eğer bu saydığımız ekipmanlar sağlam ise Çekmeköy su sızıntısı tespitini %100 sonuç alacak şekilde yapabiliriz. Konuta bağlanan cihaz yardımı ile borulara basınçlı su vererek su sızıntısının olup olmadığı test edilir. Su sızıntısı var ise yukarda söylemiş olduğumuz cihazlar yardımı ile noktasal tespit işlemi gerçekleştirilir. Çekmeköy su sızıntısı tespiti için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: