web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Başakşehir Su Tesisatçısı


Başakşehir Su Tesisatçısı

Tıkla Ara

Bilgi Ve Destek Hattı 05326814766


Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir su tesisatçısı firması olarak siz değerli Başakşehir sakinlerine profesyonel cihazlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile hizmet vermekteyiz.

1 46 Başakşehir Su Tesisatçısı

Vermiş Olduğumuz Hizmetler:

Başakşehir en yakın tesisatçı aramalarınıza en hızlı şekilde cevap veren firmamız hızlı servis, uygun fiyat politikasıyla sizlere garantili işçilik hizmeti sunuyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Başakşehir tesisat firmaları içerisinde bölgede uzun yıllardır hizmet veren firmamız profesyonel ekipmanlar ve işinin ehli ustalar ile hizmet vermektedir. Kullanılan son teknoloji cihazlar yardımı ile tüm sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler sağlıyoruz. Üstelik yapılan tüm onarımlar 1 yıl işçilik garantisi altında firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.

Başakşehir Su Kaçak Tespiti

Başakşehir su kaçak tespiti ekiplerimiz tamamen profesyonel cihazlar ile çalışan işinde profesyonel olan kişilerdir. Başakşehir su tesisat servisi ekiplerimiz su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ederek su kaçağı tamiri işlemini gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Başakşehir Su Kaçak Tespiti sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Pis Su Kaçağı Tespiti

Başakşehir su tesisatçısı olarak pis su kaçağı tespiti konusunda sizlere profesyonel kanal görüntüleme cihazlarımız ile hizmet sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz yüksek çözünürlüklü kanal görüntüleme kameralı yardımı ile pimaş borularınızı görüntülüyor ve oluşan arızayı tespit ediyoruz. Başakşehir pis su kaçağı tespiti ekiplerimiz tespit işlemi sonrasında hızlı bir şekilde onarım işlemini yaparak su kaçağı tamirini gerçekleştirmektedir.

3 49 Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir Tıkanıklık Açma

Başakşehir tıkanıklık açma ekiplerimiz profesyonel robotla tıkanıklık açma cihazları ile tıkalı olan hatta müdahale ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Başakşehir gider tıkanıklığı açma hizmetini veren ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup Başakşehir kırmadan tıkanıklık açma hizmetini sağlarken konutunuza ve altyapıya hiçbir zarar vermemektedir.Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Başakşehir Tıkanıklık Açma sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Başakşehir Pimaş Yıkama / Temizleme

Başakşehir su tesisatı ustalarımız tıkanıklık açma işlemi sonrası tıkalı olan hatta sert bir cisim kalması, donmuş yağ kalıntıları ya da pimaşa yapışmış kalıntılar bulunması durumunda kesin çözüm olan pimaş yıkama hizmetini sizlere önermektedir. Kullanmış olduğumuz basınçlı tıkanıklık açma makineleri sayesinde tıkalı olan gider hattı yıkanarak ilk günki haline getirilmektedir. Başakşehir pimaş yıkama servisi ustalarımız bu konuda eğitim almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Yapılan işlem giderlerinize herhangi bir zarar vermemektedir.

Başakşehir Koku Tespiti

Başakşehir cihazla koku tespiti hizmetiözellikle mutfak ve tuvalet giderlerinde oluşan pis kokuların tespitinde kesin çözümdür. Kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar sayesinde kokunun hangi giderden geldiğini tespit ediyor ve tamirini yapıyoruz. Başakşehir koku tespiti ekiplerimiz bu işlemi yaparken konutunuza herhangi bir zarar vermeden kolaysa tespit işlemini gerçekleştiriyor.

Başakşehir Petek Temizliği

Kış aylarına yaklaştığımız dönemlerde ısı tasarrufu ve verimliliği açısından önem arz eden Başakşehir petek temizliği hizmetini profesyonel petek temizleme cihazlarımız ile sizlere sunmaktayız. Alanında uzman Başakşehir su tesisatçısı ustalarımız peteklerinize ve kombinize hiçbir şekilde zarar vermeden petek temizliği işlemini gerçekleştiriyor. Profesyonel petek temizleme cihazları sayesinde peteklerinizi sökmeden yerinde temizliyor ve herhangi bir kirliliğe sebebiyet vermiyoruz. Daha detaylı bilgi için hizmetlerimiz kısmındaki petek temizliği sayfamızı inceleyebilirsiniz.

2 37 Başakşehir Su Tesisatçısı

Başakşehir Klozet Tamiri

Başakşehir iç takım değişimi ustalarımız öncelikle klozette oluşan arızayı inceler ve değişmesi gereken parçaları sizlere belirtir. Yapısı gereği hassas olan iç takım rezervuarları genelde tamir olmaz değişimi yapılır. Bu sebepten ötürü Başakşehir klozet tamiri ekiplerimiz kaliteli ve garantili ürünler kullanmaktadırlar. Başakşehir sifon tamiri işlemini yaparken kullanılan malzemenin kalitesine önem vermekte olup kesinlikle piyasa malı ürün kullanmamaktayız.

Başakşehir Musluk Montajı

Başakşehir musluk montajı ustalarımız tüm musluk gruplarını sorunsuz şekilde monte etmektedirler. Araçlarımızda bulunan garantili musluk gruplarından satın alarak vakit kazanabilir, zaman kaybetmeden hızlıca sorunuza çözüm bulabilirsiniz.

Başakşehir Banyo Tadilatı

Başakşehir banyo tadilatı ekiplerimiz banyo tadilatı konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Talep edilmesi durumunda mimar hizmeti de sunan firmamız bu alanda birçok çalışmalar yapmıştır. Başakşehir banyo yenileme hizmetini paket şeklinde de sunabilen firmamız A’dan Z’ye anahtar teslimi olacak şekilde sizin zevkinize uygun olarak gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

Başakşehir Basınç Düşürücü Montajı

Basınç düşürücü aparatı sayesinde konutunuza giren su basıncı dengelenerek ani yükselmelerin ve dalgalanmaların engellenmesi sağlanmaktadır. Başakşehir basınç düşürücü montajı işlemindeki asıl amaç fazla basınçlı suyun konuttaki borulara zarar vermesini engellemektedir. Standart basıncın 3 ila 5 bar arasında olması gereken konutlarımızda bu basınç bazen 10 bar seviyesinin üstüne çıkabilmektedir. Bu durum boruların zarar görmesine ve su kaçaklarının oluşmasına sebebiyet vermektedir. Eğer suyunuz çok tazyikli akıyor ise mutlaka basınç düşürücü taktırmalısınız.

Başakşehir Su Vanası Değişimi

Su saati vanaları çok sık arıza gösteren bir yapıya sahiptir. Özellikle şiber vana diye adlandırdığımız çevirmeli olan vanalar zaman içerisinde işlev görmeyerek su kesmemeye başlamaktadır. Başakşehir su tesisatçısı ekiplerimiz su saati vanası değişirken aç-kapa şeklinde olan daha uzun ömürlü ve daha pratik kullanımı olan küresel vanaları önermektedir. Başakşehir vana tamiri ustalarımız ve Başakşehir vana değişimi ustalarımız kaliteli ve garantili ürünler kullanmaktadır.

Başakşehir Su Kaçağı Tamiri

Başakşehir su kaçağı tamiri ustalarımız profesyonel hizmet anlayışı ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Başakşehir su kaçak tamiri işlemini gerçekleştirirken ilerleyen süreçte aynı sorunların tekrarlanmaması adına 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Tespiti yapılan su kaçağının bulunduğu alanda minimum hasarla su kaçağı tamirini gerçekleştirmektedirler. Yapılan su kaçak onarımı 1 yıl işçilik garantisi kapsamındadır. Başakşehir kombi altı su kaçağı gibi görünen yerlerde oluşan su kaçaklarında da garantili olarak hizmet vermekteyiz. Hızlı servis ve kalıcı çözüme ulaşmak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Başakşehir Su Tesisatçısı – Başakşehir Tesisatçı – Başakşehir Su Kaçak Tespiti – Başakşehir Su Kaçağı Bulma – Başakşehir Su Kaçağı Tespiti – Başakşehir Tıkanıklık Açma – Başakşehir Tıkalı Gider Açma – Başakşehir Lavabo Tıkanıklığı Açma – Başakşehir Tuvalet Tıkanıklığı Açma – Başakşehir Su Tesisatı Ustası – Başakşehir Petek Temizleme – Başakşehir Klozet Tamiri – Başakşehir İç Takım Tamiri – Başakşehir Kameralı Tesisatçı

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: