web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Bağcılar Su Tesisatçısı


bağcılar su tesisatçısı

Tıkla Ara

Bilgi Ve Destek Hattı 05326814766

Bağcılar Su Tesisatçısı

Bağcılar su tesisatçısı firması olarak siz değerli Bağcılar sakinlerine profesyonel cihazlarımız ve işinin ehli ustalarımız ile hizmet vermekteyiz.

3 42 Bağcılar Su Tesisatçısı

Vermiş Olduğumuz Hizmetler:

Bağcılar en yakın tesisatçı aramalarınıza en hızlı şekilde cevap veren firmamız hızlı servis, uygun fiyat politikasıyla sizlere garantili işçilik hizmeti sunuyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Bağcılar tesisat firmaları içerisinde bölgede uzun yıllardır hizmet veren firmamız profesyonel ekipmanlar ve işinin ehli ustalar ile hizmet vermektedir. Kullanılan son teknoloji cihazlar yardımı ile tüm sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler sağlıyoruz. Üstelik yapılan tüm onarımlar 1 yıl işçilik garantisi altında firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır.

Bağcılar Su Kaçak Tespiti

Bağcılar su kaçak tespiti ekiplerimiz tamamen profesyonel cihazlar ile çalışan işinde profesyonel olan kişilerdir. Bağcılar su tesisat servisi ekiplerimiz su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ederek su kaçağı tamiri işlemini gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Bağcılar Su Kaçak Tespiti sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Pis Su Kaçağı Tespiti

Bağcılar su tesisatçısı olarak pis su kaçağı tespiti konusunda sizlere profesyonel kanal görüntüleme cihazlarımız ile hizmet sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz yüksek çözünürlüklü kanal görüntüleme kameralı yardımı ile pimaş borularınızı görüntülüyor ve oluşan arızayı tespit ediyoruz. Bağcılar pis su kaçağı tespiti ekiplerimiz tespit işlemi sonrasında hızlı bir şekilde onarım işlemini yaparak su kaçağı tamirini gerçekleştirmektedir.

1 39 Bağcılar Su Tesisatçısı

Bağcılar Tıkanıklık Açma

Bağcılar tıkanıklık açma ekiplerimiz profesyonel robotla tıkanıklık açma cihazları ile tıkalı olan hatta müdahale ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Bağcılar gider tıkanıklığı açma hizmetini veren ekiplerimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup Bağcılar kırmadan tıkanıklık açma hizmetini sağlarken konutunuza ve altyapıya hiçbir zarar vermemektedir.Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Bağcılar Tıkanıklık Açma sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Pimaş Yıkama / Temizleme

Bağcılar su tesisatı ustalarımız tıkanıklık açma işlemi sonrası tıkalı olan hatta sert bir cisim kalması, donmuş yağ kalıntıları ya da pimaşa yapışmış kalıntılar bulunması durumunda kesin çözüm olan pimaş yıkama hizmetini sizlere önermektedir. Kullanmış olduğumuz basınçlı tıkanıklık açma makineleri sayesinde tıkalı olan gider hattı yıkanarak ilk günki haline getirilmektedir. Bağcılar pimaş yıkama servisi ustalarımız bu konuda eğitim almış uzman kişilerden oluşmaktadır. Yapılan işlem giderlerinize herhangi bir zarar vermemektedir.

Bağcılar Koku Tespiti

Bağcılar cihazla koku tespiti hizmetiözellikle mutfak ve tuvalet giderlerinde oluşan pis kokuların tespitinde kesin çözümdür. Kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlar sayesinde kokunun hangi giderden geldiğini tespit ediyor ve tamirini yapıyoruz. Bağcılar koku tespiti ekiplerimiz bu işlemi yaparken konutunuza herhangi bir zarar vermeden kolaysa tespit işlemini gerçekleştiriyor.

Bağcılar Petek Temizliği

Kış aylarına yaklaştığımız dönemlerde ısı tasarrufu ve verimliliği açısından önem arz eden Bağcılar petek temizliği hizmetini profesyonel petek temizleme cihazlarımız ile sizlere sunmaktayız. Alanında uzman Bağcılar su tesisatçısı ustalarımız peteklerinize ve kombinize hiçbir şekilde zarar vermeden petek temizliği işlemini gerçekleştiriyor. Profesyonel petek temizleme cihazları sayesinde peteklerinizi sökmeden yerinde temizliyor ve herhangi bir kirliliğe sebebiyet vermiyoruz. Daha detaylı bilgi için hizmetlerimiz kısmındaki petek temizliği sayfamızı inceleyebilirsiniz.

2 32 Bağcılar Su Tesisatçısı

Bağcılar Klozet Tamiri

Bağcılar iç takım değişimi ustalarımız öncelikle klozette oluşan arızayı inceler ve değişmesi gereken parçaları sizlere belirtir. Yapısı gereği hassas olan iç takım rezervuarları genelde tamir olmaz değişimi yapılır. Bu sebepten ötürü Bağcılar klozet tamiri ekiplerimiz kaliteli ve garantili ürünler kullanmaktadırlar. Bağcılar sifon tamiri işlemini yaparken kullanılan malzemenin kalitesine önem vermekte olup kesinlikle piyasa malı ürün kullanmamaktayız.

Bağcılar Musluk Montajı

Bağcılar musluk montajı ustalarımız tüm musluk gruplarını sorunsuz şekilde monte etmektedirler. Araçlarımızda bulunan garantili musluk gruplarından satın alarak vakit kazanabilir, zaman kaybetmeden hızlıca sorunuza çözüm bulabilirsiniz.

Bağcılar Banyo Tadilatı

Bağcılar banyo tadilatı ekiplerimiz banyo tadilatı konusunda uzman kişilerden oluşmaktadır. Talep edilmesi durumunda mimar hizmeti de sunan firmamız bu alanda birçok çalışmalar yapmıştır. Bağcılar banyo yenileme hizmetini paket şeklinde de sunabilen firmamız A’dan Z’ye anahtar teslimi olacak şekilde sizin zevkinize uygun olarak gerekli düzenlemeleri yapmaktadır.

Bağcılar Basınç Düşürücü Montajı

Basınç düşürücü aparatı sayesinde konutunuza giren su basıncı dengelenerek ani yükselmelerin ve dalgalanmaların engellenmesi sağlanmaktadır. Bağcılar basınç düşürücü montajı işlemindeki asıl amaç fazla basınçlı suyun konuttaki borulara zarar vermesini engellemektedir. Standart basıncın 3 ila 5 bar arasında olması gereken konutlarımızda bu basınç bazen 10 bar seviyesinin üstüne çıkabilmektedir. Bu durum boruların zarar görmesine ve su kaçaklarının oluşmasına sebebiyet vermektedir. Eğer suyunuz çok tazyikli akıyor ise mutlaka basınç düşürücü taktırmalısınız.

Bağcılar Su Vanası Değişimi

Su saati vanaları çok sık arıza gösteren bir yapıya sahiptir. Özellikle şiber vana diye adlandırdığımız çevirmeli olan vanalar zaman içerisinde işlev görmeyerek su kesmemeye başlamaktadır. Bağcılar su tesisatçısı ekiplerimiz su saati vanası değişirken aç-kapa şeklinde olan daha uzun ömürlü ve daha pratik kullanımı olan küresel vanaları önermektedir. Bağcılar vana tamiri ustalarımız ve Bağcılar vana değişimi ustalarımız kaliteli ve garantili ürünler kullanmaktadır.

Bağcılar Su Kaçağı Tamiri

Bağcılar su kaçağı tamiri ustalarımız profesyonel hizmet anlayışı ile sizlere hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Bağcılar su kaçak tamiri işlemini gerçekleştirirken ilerleyen süreçte aynı sorunların tekrarlanmaması adına 1. sınıf kalitede malzeme kullanmaktadırlar. Tespiti yapılan su kaçağının bulunduğu alanda minimum hasarla su kaçağı tamirini gerçekleştirmektedirler. Yapılan su kaçak onarımı 1 yıl işçilik garantisi kapsamındadır. Bağcılar kombi altı su kaçağı gibi görünen yerlerde oluşan su kaçaklarında da garantili olarak hizmet vermekteyiz. Hızlı servis ve kalıcı çözüme ulaşmak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: