web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Tıkanıklık Açma


ataşehir su tesisatçısı

Tıkla Ara

Bilgi Ve Destek Hattı 05326814766

PROFESYONEL TIKANIKLIK AÇMA HİZMETİ


KIRMADAN KAMERALI SİSTEMLE TÜM TIKANIKLIKLARI AÇIYORUZ

Kırmadan Tıkanıklık Açma

İstanbul ve Kocaeli bölgesinde kırmadan tıkanıklık açma servisi denince ilk akla gelen firma Başkan Tesisat olarak sizlere profesyonel cihazlarımızla hizmet sunmaktayız. Tüm tıkanıklıkları giderlerinize zarar vermeden açıyoruz. Hızlı servis, profesyonel hizmet sunan ekiplerimiz sorunlarınıza kalıcı çözümler sağlamak için İstanbul ve Kocaeli’de kesintisiz hizmet vermektedir.

Robotla tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak için lütfen servis kaydı oluşturun.

4 35 Tıkanıklık Açma

Neden Robotla Tıkanıklık Açma Hizmeti Almalısınız ?

Günümüz şartlarında kullanılan ilkel yöntemler tıkanıklık açmak için yeterli olmamaktadır. Aksine tıkalı olan hatta zarar vererek daha büyük masraflara neden olabilmektedir. Kırmadan tıkanıklık açma servisi ekiplerimiz kısa süre içerisinde kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlarla tıkanıklığa müdahale eder ve sorunu ortadan kaldırır. Tıkanıklık açma işlemi esnasında profesyonel olmayan yöntemler tıkanıklığın büyümesine ya da ana boru hattını tıkamasına sebep olabilmektedir. Kocaeli tıkanıklık açma ve İstanbul tıkanıklık açma ekiplerimiz bu gibi sorunlarla karşılaşmamanız için hızlı ve profesyonel ekipmanlar ile müdahale gerçekleştirmektedirler. Ardından kameralı tıkanıklık açma sistemimiz ile gideri kontrol edip teslim etmekteyiz.

Kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde hiçbir yeri kırmadan dökmeden tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyor ve konutunuza hiçbir şekilde zarar vermiyoruz.

5 34 Tıkanıklık Açma

Kırmadan Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Kullanmış olduğumuz kameralı tıkanıklık açma cihazları ile tıkalı giderlerinize zarar vermeden sorunu ortadan kaldırıyoruz. Kullandığımız kanal görüntüleme kameraları ile tıkalı olan bölgeyi kolaylıkla tespit edebiliyoruz . Ardından robotla tıkanıklığı açıyor ve sorunsuz şekilde sizlere teslim ediyoruz. Tıkanıklık açma ekiplerimiz alanında uzman ve profesyonel cihazlar kullanan kişilerden oluşmaktadır.

Kameralı Tıkanıklık Açma

Kameralı tıkanıklık açma hizmetini vermemizin sizlere en önemli artısı kapalı alanda bulunan giderlerin içerisini görüntüleyerek tıkanıklığın tam anlamıyla açılıp açılmadığını sizlere göstermektir.

Robotla tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirdikten sonra ekiplerimiz kanal görüntüleme cihazı ile pimaş gideri açma yapılan alanı kontrol eder. Yüksek çözünürlüklü kameramız sayesinde hattın içi kontrol edilerek sizlere teslim edilir.

Görüntülü tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz kullandığı profesyonel cihazlar sayesinde tıkalı olan hatta hızlı bir şekilde müdahale ediyor ve sizlere kalıcı çözümler sunuyor. Tıkalı tuvalet açma servisi ustalarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Çoğu zaman tıkanıklıktan dolayı alt kata su sızıntısı gerçekleşmektedir. Tıkanıklık açıldıktan sonra bu sorun ortadan kalkacaktır.

Tuvalet tıkanıklığı açma profesyonel müdahale gerektiren bir işlemdir. Hem giderlerinize hem de tuvalet taşınıza zarar verilmemesi için müdahaleyi alanında uzman kişilerin yapması gerekmektedir.

Klozet tıkanıklığı açma işlemi esnasında tıkanıklığın durumuna göre klozetin sökülmesi gerekebilmektedir. Söküm işleminden sonra tıkanıklık açma ekiplerimiz sorunu kısa sürede ortadan kaldıracaktır. Tıkalı klozet açma servisi için lütfen servi kaydı oluşturunuz.

Tuvalet Tıkanıklığına Kesin Çözüm

Tuvalet tıkanıklığı evde kullanılan ilkel yöntemlerle açılması mümkün olmayan tıkanıkların başında gelmektedir. Genellikle peçete, ıslak mendil ya da çeşitli cisimlerin kaçması sonucu tıkanan tuvaletlere profesyonel cihazlarla müdahale edilmesi gerekmektedir. Gider içinde kalan kalıntılar tam anlamıyla temizlenmediği sürece tekrar tuvalet tıkanıklığı yaşanacaktır. Bizler robotla tıkanıklık işlemi yaparak tuvaletinizin tıkanmasına neden olan cismi giderden temizliyor ardından kameralı sistemimiz ile kontrol sağlıyoruz.

tıkanıklık açma

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma hizmetini yine aynı şekilde kullandığımız profesyonel cihazlar yardımıyla kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Lavabo tıkanıklığı açma servisi olarak lavabo tıkanıklığınıza hızlı bir şekilde müdahale ederek giderlerinize zarar vermeden tıkanıklığı açıyoruz.

Tıkalı lavabo açma hizmetimiz için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Lavabo Tıkanıklığına Kesin Çözüm

Lavabo tıkanıklığı problemlerinde kullanılan ilkel yöntemler olan sirkeli su ile tıkanıklık açma, karbonatla tıkanıklık açma gibi evde uygulanan yöntemler çoğu zaman işe yaramamaktadır. İşe yarasa dahi kısa süreli çözüm olmaktadır. Kalıcı bir çözüm için robotla tıkanıklık açma işlemi yapıldıktan sonra pimaş görüntüleme makinası ile tıkalı olan giderin içi kontrol edilip sorunun ortadan kalkıp kalkmadığı incelenmelidir.

Mutfak Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Mutfak tıkanıklığı açma işlemi en titizlik gerektiren tıkanıklık açma türüdür. Konutumuzda en hijyenik olması gereken alanların başında gelen mutfak bölümünde yaşanan tıkanıklıklar hem mutfakta kötü kokulara sebebiyet verecek hem de mutfağın kullanımına engel teşkil edecektir. Mutfak gideri açma ekiplerimiz tıkanıklık açma robotu ile tıkalı olan hatta müdahale ederek mutfak tıkanıklık açma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Mutfak Tıkanıklığına Kesin Çözüm

Konutlarımızda en çok kullanılan bölüm olan mutfaklarımız yemek kalıntılar, yağ birikintileri gibi nedenlerden ötürü tıkanabilmektedir. Sirkeli su, karbonat, lavabo açıcı kimyasal gibi yöntemlerle sorunu ortadan kaldırmak istesek de bu yöntemler çoğu zaman sonuçsuz kalmaktadır. Kalıp halini almış kütleler malesef bu gibi yöntemlerle temizlenememektedir. Bu yüzden robotla tıkanıklık açma sizler için en uygun çözüm olacaktır. Tıkanıklık açma ekiplerimizin kullandığı profesyonel tıkanıklık açma ekipmanları mutfak giderindeki tıkanıklığı açarak sizlere kalıcı çözüm sunmaktadır. Ardından kameralı sistem ile görüntüleme yapılarak giderin son durumu incelenip sizlere gösterilmektedir. Tıkanıklık açma ekiplerimiz son olarak tıkanıklığın açıldığına dair test yaparak sorunsuz şekilde teslime etmektedir.

Banyo Tıkanıklığı Açma Nasıl Açılır ?

Banyo tıkanıklığı açma ekiplerimiz banyonuzda tıkalı olan hatta hızlı servis hizmetiyle müdahale ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Banyo gideri açma konusunda uzman ekiplerimiz giderdeki sorunu görüntüleyerek tıkalı hatta müdahale etmektedir.

Banyo Tıkanıklığına Kesin Çözüm

Genellikle kıl, tüy ve cisim kaçması sonucu tıkanan banyo giderlerimiz müdahale edilmesi en zor alanlardan biri olmaktadır. Kıl, tüy benzeri şeylere kimyasal ilaçların etki etmemesi nedeniyle evde çözümü bulunmayan banyo tıkanıklıklarına profesyonel tıkanıklık açma robotları ile müdahale edilmesi gerekmektedir. Robotla açılan banyo gideri kameralı sistem ile kontrol edilerek sorunun giderilip giderilmediği kontrol edilmelidir. Aksi durumda tekrar tıkanıklık yaşanması muhtemeldir. İçerisindeki cisimden komple arındırılan gider daha sonrasında test edilip sizlere teslim edilmektedir.

6 34 Tıkanıklık Açma

Süzgeç Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Süzgeç gideri tıkanıklığı açma banyo ve balkonlarımızda çokça karşılaştığımız bir sorundur. Balkon tıkanıklığı açma ve süzgeç gideri tıkanıklığı açma hizmeti verirken gider borularına oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Süzgeç tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra bol suyla test edilmesi gerekmektedir.

Süzgeç tıkanıklığı servisimiz için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Gider tıkanıklığı açma ekiplerimiz profesyonel cihazlar yardımı ile tıkalı olan gidere müdahale ederek gider tıkanıklığı problemini ortadan kaldırır. Tıkalı gider açma ekiplerimiz kırmadan tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirdikten sonra kamera ile görüntü alarak sizlere hattın son durumunu göstermektedir.

Pimaş Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yoğun yağ birikintilerinin olduğu tıkanıklıklarda ya da boru çapının büyük olduğu yerlerde pimaş yıkama hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Pimaş temizleme ustalarımız kullandıkları basınçlı gider temizleme cihazları ile tıkalı olan hattı ilk günki haline getirmektedirler. Yapılan gider yıkama işlemi sonrası görüntüleme işlemi yapılarak hattın temizlendiği ve son durumu gösterilmektedir. Pimaş temizliği işleminde kullanılan cihazın basınç gücü ve ustanın tecrübesi oldukça önemlidir.

Pimaş yıkama hizmetimizden yararlanmak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Tıkanıklık Tespiti Nasıl Yapılır ?

Tıkanıklık tespiti kullanmış olduğumuz kanal görüntüleme cihazları ile görüntü alınarak sağlanmaktadır. Tespit esnasında hattın içerisinde bulunan yabancı maddeler, atıklar gözlemlenir ve robotla kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapılırken bu maddelere uygun başlık kullanılır. Bu sayede içerdeki pisliği başlıklar yardımıyla dışarı çıkarabilir ya da ana boruya götürerek tıkanıklığı açabiliriz.

Tıkanıklık tespiti yapıldıktan sonra tıkalı hatta en yakın yerden müdahale edilir ve sorun giderilir. Tıkalı gider tespiti yapılırken kullanılan görüntüleme cihazının görüntü kalitesi ve işlevselliği en önemli etkenlerden biridir.

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: