web analytics
Başkan Tesisat
Cep Telefonu 0532 681 47 66
Çağrı Merkezi 0850 532 47 66

Tıkanıklık Açma


ataşehir su tesisatçısı

Tıkla Ara

Bilgi Ve Destek Hattı 05326814766

PROFESYONEL TIKANIKLIK AÇMA HİZMETİ

KIRMADAN KAMERALI SİSTEMLE TÜM TIKANIKLIKLARI AÇIYORUZ

Kırmadan Tıkanıklık Açma

İstanbul ve Kocaeli bölgesinde kırmadan tıkanıklık açma servisi denince ilk akla gelen firma Başkan Tesisat olarak sizlere profesyonel cihazlarımızla hizmet sunmaktayız. Tüm tıkanıklıkları giderlerinize zarar vermeden açıyoruz.

Robotla tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak için lütfen servis kaydı oluşturun.

4 35 Tıkanıklık Açma

Neden Robotla Tıkanıklık Açma Hizmeti Almalısınız ?

Günümüz şartlarında kullanılan ilkel yöntemler tıkanıklık açmak için yeterli olmamaktadır. Aksine tıkalı olan hatta zarar vererek daha büyük masraflara neden olabilmektedir. Kırmadan tıkanıklık açma servisi ekiplerimiz kısa süre içerisinde kullanmış olduğumuz profesyonel cihazlarla tıkanıklığa müdahale eder ve sorunu ortadan kaldırır. Tıkanıklık açma işlemi esnasında profesyonel olmayan yöntemler tıkanıklığın büyümesine ya da ana boru hattını tıkamasına sebep olabilmektedir.

Kullanılan son teknoloji cihazlar sayesinde hiçbir yeri kırmadan dökmeden tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyor ve konutunuza hiçbir şekilde zarar vermiyoruz.

5 34 Tıkanıklık Açma

Kırmadan Tıkanıklık Açma İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Kullanmış olduğumuz kameralı tıkanıklık açma cihazları ile tıkalı giderlerinize zarar vermeden sorunu ortadan kaldırıyoruz. Kullandığımız kanal görüntüleme kameraları ile tıkalı olan bölgeyi kolaylıkla tespit edebiliyoruz . Ardından robotla tıkanıklığı açıyor ve sorunsuz şekilde sizlere teslim ediyoruz. Tıkanıklık açma ekiplerimiz alanında uzman ve profesyonel cihazlar kullanan kişilerden oluşmaktadır.

Kameralı Tıkanıklık Açma

Kameralı tıkanıklık açma hizmetini vermemizin sizlere en önemli artısı kapalı alanda bulunan giderlerin içerisini görüntüleyerek tıkanıklığın tam anlamıyla açılıp açılmadığını sizlere göstermektir.

Robotla tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirdikten sonra ekiplerimiz kanal görüntüleme cihazı ile pimaş gideri açma yapılan alanı kontrol eder. Yüksek çözünürlüklü kameramız sayesinde hattın içi kontrol edilerek sizlere teslim edilir.

Görüntülü tıkanıklık açma hizmetimizden yararlanmak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz kullandığı profesyonel cihazlar sayesinde tıkalı olan hatta hızlı bir şekilde müdahale ediyor ve sizlere kalıcı çözümler sunuyor. Tıkalı tuvalet açma servisi ustalarımız alanında uzman kişilerden oluşmaktadır. Çoğu zaman tıkanıklıktan dolayı alt kata su sızıntısı gerçekleşmektedir. Tıkanıklık açıldıktan sonra bu sorun ortadan kalkacaktır.

Tuvalet tıkanıklığı açma profesyonel müdahale gerektiren bir işlemdir. Hem giderlerinize hem de tuvalet taşınıza zarar verilmemesi için müdahaleyi alanında uzman kişilerin yapması gerekmektedir.

Klozet tıkanıklığı açma işlemi esnasında tıkanıklığın durumuna göre klozetin sökülmesi gerekebilmektedir. Söküm işleminden sonra tıkanıklık açma ekiplerimiz sorunu kısa sürede ortadan kaldıracaktır. Tıkalı klozet açma servisi için lütfen servi kaydı oluşturunuz.

tıkanıklık açma

Lavabo Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Kırmadan lavabo tıkanıklığı açma hizmetini yine aynı şekilde kullandığımız profesyonel cihazlar yardımıyla kısa sürede ortadan kaldırmaktayız. Lavabo tıkanıklığı açma servisi olarak lavabo tıkanıklığınıza hızlı bir şekilde müdahale ederek giderlerinize zarar vermeden tıkanıklığı açıyoruz.

Tıkalı lavabo açma hizmetimiz için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Mutfak Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Mutfak tıkanıklığı açma işlemi en titizlik gerektiren tıkanıklık açma türüdür. Konutumuzda en hijyenik olması gereken alanların başında gelen mutfak bölümünde yaşanan tıkanıklıklar hem mutfakta kötü kokulara sebebiyet verecek hem de mutfağın kullanımına engel teşkil edecektir. Mutfak gideri açma ekiplerimiz tıkanıklık açma robotu ile tıkalı olan hatta müdahale ederek mutfak tıkanıklık açma sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Banyo Tıkanıklığı Açma Nasıl Açılır ?

Banyo tıkanıklığı açma ekiplerimiz banyonuzda tıkalı olan hatta hızlı servis hizmetiyle müdahale ederek sorunu ortadan kaldırmaktadır. Banyo gideri açma konusunda uzman ekiplerimiz giderdeki sorunu görüntüleyerek tıkalı hatta müdahale etmektedir.

6 34 Tıkanıklık Açma

Süzgeç Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Süzgeç gideri tıkanıklığı açma banyo ve balkonlarımızda çokça karşılaştığımız bir sorundur. Balkon tıkanıklığı açma ve süzgeç gideri tıkanıklığı açma hizmeti verirken gider borularına oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Süzgeç tıkanıklığı açma işlemi yapıldıktan sonra bol suyla test edilmesi gerekmektedir.

Süzgeç tıkanıklığı servisimiz için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?

Gider tıkanıklığı açma ekiplerimiz profesyonel cihazlar yardımı ile tıkalı olan gidere müdahale ederek gider tıkanıklığı problemini ortadan kaldırır. Tıkalı gider açma ekiplerimiz kırmadan tıkanıklık açma işlemini gerçekleştirdikten sonra kamera ile görüntü alarak sizlere hattın son durumunu göstermektedir.

Pimaş Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yoğun yağ birikintilerinin olduğu tıkanıklıklarda ya da boru çapının büyük olduğu yerlerde pimaş yıkama hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Pimaş temizleme ustalarımız kullandıkları basınçlı gider temizleme cihazları ile tıkalı olan hattı ilk günki haline getirmektedirler. Yapılan gider yıkama işlemi sonrası görüntüleme işlemi yapılarak hattın temizlendiği ve son durumu gösterilmektedir. Pimaş temizliği işleminde kullanılan cihazın basınç gücü ve ustanın tecrübesi oldukça önemlidir.

Pimaş yıkama hizmetimizden yararlanmak için lütfen servis kaydı oluşturunuz.

Tıkanıklık Tespiti Nasıl Yapılır ?

Tıkanıklık tespiti kullanmış olduğumuz kanal görüntüleme cihazları ile görüntü alınarak sağlanmaktadır. Tespit esnasında hattın içerisinde bulunan yabancı maddeler, atıklar gözlemlenir ve robotla kırmadan tıkanıklık açma işlemi yapılırken bu maddelere uygun başlık kullanılır. Bu sayede içerdeki pisliği başlıklar yardımıyla dışarı çıkarabilir ya da ana boruya götürerek tıkanıklığı açabiliriz.

Tıkanıklık tespiti yapıldıktan sonra tıkalı hatta en yakın yerden müdahale edilir ve sorun giderilir. Tıkalı gider tespiti yapılırken kullanılan görüntüleme cihazının görüntü kalitesi ve işlevselliği en önemli etkenlerden biridir.

Bunu paylaş:

Bunu beğen:

%d blogcu bunu beğendi: